Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. EDWARD - akcja Policji trwa

  Europejski projekt EDWARD, to akcja której celem jest wyeliminowanie, a przynajmniej ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych. Prowadzona jest cyklicznie od 2016 roku pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL.

 2. Poszukiwany właściciel roweru

  Dzielnicowi z bełchatowskiej komendy poszukują właściciela roweru. Jednoślad został odnaleziony 20 września 2018 roku w Bełchatowie na parkingu przy ul. Wandy Malczewskiej.

 3. Wojewódzki finał "Turnieju Służby dyżurnej I stopnia"

  Dyżurni jednostek organizacyjnych Policji pełnią służbę na stanowisku kierowania zapewniając przez całą dobę kontakt społeczeństwa z policjantami. Odpowiadają m.in. za koordynację pracy podległych sił, inicjują działania po przyjęciu zgłoszenia o wydarzeniu. Zajmują oni jedno z bardziej odpowiedzialnych stanowisk w Policji. Najlepszym dyżurnym garnizonu łódzkiego został podkom. Marcin Pęciak pełniący służbę na stanowisku dyżurnego w bełchatowskiej jednostce. Gratulujemy!.

 4. Nietrzeźwy i bez prawka uciekał przed Policją

  Dzięki reakcji przypadkowych świadków, bełchatowscy policjanci zatrzymali 21-latka, który nietrzeźwy i bez prawa jazdy kierował pożyczonym samochodem. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, a swoją ucieczkę zakończył dachowaniem.

 5. Kolejne spotkania z uczniami

  Policjanci z powiatu bełchatowskiego aktywnie uczestniczą w ogólnopolskich działaniach „Bezpieczna droga do szkoły”. Niemalże codziennie spotykają się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego, przypominając im o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz właściwym zachowaniu na drodze.

 6. Pijany kierowca BMW śmiertelnie potrącił rowerzystkę

  Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginęła 60-letnia rowerzystka. Sprawca tego zdarzenia miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 7. Wypadek w Woli Mikorskiej

  Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Wola Mikorska. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły cztery osoby, w tym jedno dziecko.

 8. Projekt EDWARD - 19 września 2018 r.

  Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w tym dniu na drogach Europy. Działania w ramach projektu EDWARD 2018 będą prowadzone przez policjantów z krajów europejskich w dniu 19 września 2018 roku.

 9. Nietrzeźwy z dożywotnim zakazem kierował samochodem

  Mieszkańcy Bełchatowa kolejny raz nie zawiedli. W dniu wczorajszym dwie kobiety uniemożliwiły dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu, który jak się okazało miał w organizmie 3 promile alkoholu!!!

 10. Zatrzymany za rozbój

  Działania bełchatowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 27-latka, który odpowie za rozbój. Podejrzany napadł na swoją ofiarę i ukradł jej telefon. Bełchatowianinowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

linki

Tagi

Policjanci uratowali znicz wypadek wypadek drogowy piknik policyjny uszkodzenie mienia kradzeż debata zabójstwo trzeźwy poranek kręci mnie bezpieczeństwo kradzież z wlamniem krajowa mapa zagrożeń prędkość nietrzeźwy kierowca dopalacze kradzież rozbójnicza obywatelskie ujęcie dzielnicowy konkurs rozbój wypadek śmiertelny włamanie kradzież samochodu wrd znicz 2017 pobicie KMZB nietrzeźwy profilaktyka senior oszustwo kradzież z włamaniem kradzież rowerów ŚDM poszukiwania konsultacje społeczne apel apele kradzież bezpieczne wakacje nietrzeźwi narkotyki Święto Policji 2016 świadkowie zdarzeń kolizje utonięcia prewencja ruch drogowy wakacje