Informacje

Wielowymiarowe Ryzyka Ponowoczesności – konferencja naukowa w Bełchatowie

Konsekwencje społeczne, ekonomiczne i egzystencjalne wielkich zmian zachodzących w Polsce dla rodziny, młodego pokolenia i społeczeństwa przykuwają powszechnie uwagę zarówno naukowców jaki i polityków, samorządowców, prawników, nauczycieli i wszystkich świadomych obywateli. Podsumowania dotychczasowych rozważań dokonają we wrześniu tego roku w Bełchatowie uczestnicy I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Wielowymiarowe Ryzyka Ponowoczesności.

Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk oraz Wydział Zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie po raz pierwszy organizują w Bełchatowie spotkanie cenionych naukowców i badaczy społecznych z praktykami – nauczycielami, prawnikami, działaczami samorządowymi, zainteresowanych społecznymi, ekonomicznymi i egzystencjalnymi konsekwencjami transformacji, ich wpływem na zmiany demograficzne w Polsce, migracje, rozwój nowych modeli pracy, a także dewiacji i zachowań nienormatywnych.

Konferencja została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Łódzkiego, Wojewody Łódzkiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, Prezydent Miasta Bełchatów, Starosty Powiatu Bełchatowskiego oraz Wójta Gminy Bełchatów.

Organizatorzy konferencji zapraszają zainteresowanych do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu  20 września 2016 roku w Rezydencji DWÓR POLSKI w Bełchatowie (ul. Czapliniecka 144, 97-400 Bełchatów) , o godz. 10:00.

Więcej informacji na stronie www Konferencji: http://www.ap.san.edu.pl/index.php?id=3019

 

 

  • Wielowymiarowe Ryzyka Ponowoczesności – konferencja naukowa w Bełchatowie