Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Policja łódzkie
Telefon bezpieczeństwa dla turystów

 

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe obchody Święta Policji

  97 rocznicę powstania Polskiej Policji uczcili uroczystą zbiórką bełchatowscy policjanci, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, szkół i zakładów pracy oraz członkowie rodzin funkcjonariuszy. W ceremonii udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi – insp. Andrzej Łapiński. Z okazji policyjnego święta funkcjonariusze odebrali odznaczenia i medale, a kilkudziesięciu bełchatowskich policjantów awansowało na wyższe stopnie.

 2. W walce z narkotykami

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 18-letniego kleszczowianina, który wpadł z dilerką marihuany. Czujność policjantów sprawiła, że odpowie też za uprawę konopi indyjskich, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Śmiertelna ofiara wypadku drogowego na K-74. Policja apeluje o ostrożność.

  67-letni mieszkaniec gminy Widawa kierujący toyotą zginął w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło na 59 kilometrze drogi krajowej numer 74, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką W480 relacji Szczerców – Widawa ( powiat bełchatowski). Policjanci badają okoliczności tragedii.

 4. Kolejne zatrzymania w sprawie kradzieży BMW

  Dociekliwość i profesjonalizm policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby mającej związek z kradzieżą BMW na terenie Bełchatowa i Łodzi.

 5. Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży w powiecie bełchatowskim

  Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży oraz „Tygodnia w Diecezji” to priorytet dla Policji oraz innych służb. O bezpieczeństwie pielgrzymów w powiecie bełchatowskim zatroszczą się policjanci ze wszystkich pionów naszej jednostki policji.

 6. Śmiertelna ofiara wypadku na drodze krajowej numer 74

  8-letni chłopiec poniósł śmierć na miejscu, a pięć kolejnych osób doznało obrażeń w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych.

 7. Dzięki współpracy międzynarodowej uratowano niedoszłego samobójcę

  Dzięki wnikliwości, odpowiedzialności i dużemu zaangażowaniu oficera dyżurnego bełchatowskiej policji interweniujący policjanci powstrzymali 45-latka przebywającego na terenie Niemiec od targnięcia się na swoje życie. Mężczyzna miał już rozcięty nadgarstek.

 8. Na drogach...

  Policjanci z Wydziału Drogowego KPP w Bełchatowie każdego dnia podejmują działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W trakcie swojej służby policjanci zwracają uwagę na prowadzenie pojazdów z dozwolonymi prędkościami jazdy, kontrolują stan trzeźwości, wyposażenie, oraz wymagane uprawnienia do kierowania. Głównymi przyczynami wypadków drogowych w Polsce jest nadmierna prędkość. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów dotyczących dozwolonej prędkości!

 9. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 10. Zaginiona 75-latka została odnaleziona

  Kilkunastu policjantów prowadziło intensywne działania poszukiwawcze wobec 75-letniej mieszkanki Zelowa, która szybko trafiła do swojej rodziny. To już kolejna akcja poszukiwawcza podejmowana wobec chorej na zaniki pamięci zelowianki.

linki

Tagi

nieletni motocyklista uszkodzenie mienia policjant po służbie świadkowie zdarzeń pseudokibice profillaktyka konkurs kradzież rozbójnicza nietrzeźwy kierowca kradzież z wlamniem kradzież z włamaniem Policjanci uratowali apel utonięcia pornografia kolizje pobicie Święto Policji 2016 Policja kradzeż potrącenie rowerzysty oszustwo nietrzeźwa matka wakacje wypadek śmiertelny rozbój akcja posiadanie zwierzyny leśnej profilaktyka kradzież stop oszustwom prędkość debaty wykroczenie narkotyki włamanie zdarzenia drogowe zabójstwo kradzież samochodu areszt nietrzeźwi rowerzysta dzielnicowy apele policjanci pożegnali policyjny mundur bezpieczne wakacje poszukiwania konsultacje społeczne