Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Policja łódzkie
Telefon bezpieczeństwa dla turystów

 

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany za podwójne zabójstwo

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 40-latka, podejrzewanego o zabójstwo swoich rodziców. Został już tymczasowo aresztowany.

 2. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 19-latka

  28 sierpnia 2016 roku tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Szczerców. Niestety, mężczyzna nie żyje. Jego ciało wyłowiono ze stawu, przy ośrodku agroturystycznym Grobla (gmina Kluki). W poszukiwaniach uczestniczyło ponad 100 policjantów i strażaków.

 3. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 20 sierpnia 2016 roku około godziny 22:40 na drodze wojewódzkiej 484 w miejscowości Ławy na terenie gminy Bełchatów.

 4. Policjanci zlikwidowali dwie uprawy konopi indyjskich

  Zelowscy policjanci zlikwidowali dwie uprawy konopi indyjskich. Kilkadziesiąt krzewów tej rośliny rosło na terenie kompleksów leśnych znajdujących się w gminie Zelów. Funkcjonariusze ustalają teraz kto jest właścicielem plantacji.

 5. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 6. Powiatowy Piknik Policyjny 2016

  Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie – insp. Karol Mielczarek serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu bełchatowskiego na „Powiatowy Policyjny Piknik 2016”

 7. Policjanci podsumowali ostatni wakacyjny weekend

  W ciągu ostatniego wakacyjnego weekendu, na terenie powiatu bełchatowskiego doszło do 1 wypadku, w którym 2 osoby zostały ranne. Policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących oraz interweniowali przy 12 kolizjach. Tylko w ciągu jednego dnia - 26 sierpnia 2016 roku policjanci z bełchatowskiej drogówki ujawnili łącznie 51 wykroczeń polegających na przekroczeniu prędkości, za które zostały nałożone mandaty karne.

 8. Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy

  Kierowca citroena jechał „wężykiem„ po drodze krajowej K-74. Zatrzymał go świadek. Jak się okazało 55-letni kierowca citroena miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

 9. Zatrzymany sprawca włamania

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali podejrzewanego o włamanie w kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

 10. Na tropie narkotykowych dilerów

  Policjanci zatrzymali 31-letnią bełchatowiankę, która odpowie za przestępstwa narkotykowe oraz trzech mężczyzn, którzy również nie są bez winy. Za wprowadzanie do obrotu środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności, a za udzielanie środków odurzających innym osobom oraz za ich posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

linki

Tagi

wakacje Policjanci uratowali apele pseudokibice poszukiwania Święto Policji 2016 kradzież samochodu nietrzeźwa matka wykroczenie apel akcja bezpieczne wakacje dzielnicowy utonięcia profillaktyka kradzież rozbójnicza piknik policyjny pornografia policjant po służbie kradzież z włamaniem rowerzysta posiadanie zwierzyny leśnej świadkowie zdarzeń kradzeż kolizje oszustwo profilaktyka włamanie prędkość areszt bezpieczna droga do szkoły krajowa mapa zagrożeń obywatelskie ujęcie kradzież z wlamniem nietrzeźwy kierowca nietrzeźwi ŚDM kradzież Policja konsultacje społeczne zdarzenia drogowe zabójstwo nieletni narkotyki pobicie wypadek śmiertelny stop oszustwom potrącenie rowerzysty rozbój konkurs