Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Przechowywał ponad 40 gramów narkotyków

  Bełchatowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki znalezione w mieszkaniu wynajmowanym przez 26-letniego mężczyznę. Uprzednio notowany bełchatowianin usłyszał już zarzuty i za swoje czyny odpowie przed sądem.

 2. Dzień Kobiet

  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie – mł. insp. Tomasz Jędrzejczyk wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego - podinsp. Tomaszem Kaliskim złożyli wszystkim Paniom życzenia radości, dobrego zdrowia, uśmiechu na co dzień i spełnienia najskrytszych marzeń oraz wręczyli kwiaty z okazji Ich święta.

 3. Superkampania – NIE dla ćpania! Nie wciągnij własnego życia!

  Troska o bezpieczeństwo oraz rozwój dzieci i młodzieży połączyła uczestników seminarium metodycznego inaugurującego 15 marca 2017 roku w powiecie bełchatowskim kampanię profilaktyczną „Superkampania – NIE dla ćpania! Nie wciągnij własnego życia!”. Spotkanie pracowników naukowych, nauczycieli i pedagogów, policjantów, pracowników instytucji pomocowych, studentów stworzyło okazję do wymiany najaktualniejszej wiedzy i zaangażowanych dyskusji o warunkach skutecznej profilaktyki uzależnień.

 4. Czujna także po służbie

  Policjantka z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego bełchatowskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymała nietrzeźwą, która próbowała zaparkować matiza na parkingu przed sklepem w Szczercowie. Okazało się, że wcześniej autem kierował nietrzeźwy znajomy użytkowniczki daewoo.

 5. Uratowano 70-letnią kobietę

  Dzięki sprawnym działaniom służb uratowano 70-letnią, samotnie zamieszkującą kobietę. Starsza pani trafiła pod opiekę lekarską.

 6. Wpadli na kradzieży… garażu

  Policjanci z posterunku w Kleszczowie zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy usiłowali ukraść blaszany kontener. Złodzieje byli tak pochłonięci demontażem metalowej konstrukcji garażu, że dopiero w ostatniej chwili zauważyli mundurowych. Teraz odpowiedzą przed sądem.

 7. Złodziej zatrzymany przez dzielnicowych

  Dzielnicowi z posterunku w Ruścu zatrzymali 40-latka, który ukradł kawę i uciekł ze sklepu. Policjanci namierzyli go 10 minut później. Uciekał drogą w kierunku Dąbrowy Rusieckiej. Przeciwko mężczyźnie został już skierowany wniosek o ukarane do sądu.

 8. Ukradł dziecięcy wózek i schował go w mieszkaniu

  Policjanci z Wydziału Prewencji bełchatowskiej komendy zatrzymali podejrzewanych o kradzież wózka dziecięcego. Para bełchatowian w stanie nietrzeźwości trafiła do policyjnego aresztu.

 9. Poszukiwany zatrzymany przez dzielnicowych

  Dzielnicowi z bełchatowskiej komendy zatrzymali osobę, wobec której sąd wydał nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Najbliższy okres 32-letni bełchatowianin spędzi za kratami więzienia gdzie będzie odbywał zasądzoną karę. To kolejne takie zatrzymanie przez dzielnicowych. Od stycznia 2017 roku bełchatowscy dzielnicowi zatrzymali 7 takich osób, wobec których Sąd Rejonowy w Bełchatowie wydał nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego w celu odbycia kary.

 10. Awanse i wyróżnienia dla dzielnicowych

  1 marca 2017 roku w auli bełchatowskiej komendy podczas odprawy służbowej z dzielnicowymi Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie - insp. Karol Mielczarek mianował na stanowiska starszego dzielnicowego pięciu dzielnicowych. Wyróżnił też dzielnicowego za wzorową służbę. Awanse te odbyły się w związku ze zmianą przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, które weszły w życie z dniem 21 stycznia 2017 r

linki

Tagi

pornografia konferencja naukowa zabójstwo apele dopalacze zdarzenia drogowe Policjanci uratowali świadkowie zdarzeń utonięcia konkurs prędkość uszkodzenie mienia poszukiwania kradzież rowerów piknik policyjny wandal nieletni wypadek śmiertelny apel kradzież z wlamniem nietrzeźwi odblaski krajowa mapa zagrożeń policjant po służbie krdzież kradzeż kradzież bezpieczne wakacje konsultacje społeczne narkotyki Święto Policji 2016 bezdomność prewencja pies wakacje nietrzeźwy kierowca dzielnicowy ŚDM profilaktyka oszustwo znicz pobicie KMZB kradzież z włamaniem wrd kradzież samochodu rozbój bezpieczna droga do szkoły obywatelskie ujęcie potrącenie rowerzysty