Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Policja łódzkie
Telefon bezpieczeństwa dla turystów

 

Najczęściej czytane

 1. W walce z narkotykami

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 18-letniego kleszczowianina, który wpadł z dilerką marihuany. Czujność policjantów sprawiła, że odpowie też za uprawę konopi indyjskich, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży w powiecie bełchatowskim

  Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży oraz „Tygodnia w Diecezji” to priorytet dla Policji oraz innych służb. O bezpieczeństwie pielgrzymów w powiecie bełchatowskim zatroszczą się policjanci ze wszystkich pionów naszej jednostki policji.

 3. Dzięki współpracy międzynarodowej uratowano niedoszłego samobójcę

  Dzięki wnikliwości, odpowiedzialności i dużemu zaangażowaniu oficera dyżurnego bełchatowskiej policji interweniujący policjanci powstrzymali 45-latka przebywającego na terenie Niemiec od targnięcia się na swoje życie. Mężczyzna miał już rozcięty nadgarstek.

 4. Śmiertelna ofiara wypadku na drodze krajowej numer 74

  8-letni chłopiec poniósł śmierć na miejscu, a pięć kolejnych osób doznało obrażeń w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych.

 5. Śmiertelna ofiara wypadku drogowego na K-74. Policja apeluje o ostrożność.

  67-letni mieszkaniec gminy Widawa kierujący toyotą zginął w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło na 59 kilometrze drogi krajowej numer 74, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką W480 relacji Szczerców – Widawa ( powiat bełchatowski). Policjanci badają okoliczności tragedii.

 6. Zatrzymany z narkotykami

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Szczercowa, który posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z polskim prawem za taki czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 7. Zaginiona 75-latka została odnaleziona

  Kilkunastu policjantów prowadziło intensywne działania poszukiwawcze wobec 75-letniej mieszkanki Zelowa, która szybko trafiła do swojej rodziny. To już kolejna akcja poszukiwawcza podejmowana wobec chorej na zaniki pamięci zelowianki.

 8. Kolejne zatrzymania w sprawie kradzieży BMW

  Dociekliwość i profesjonalizm policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby mającej związek z kradzieżą BMW na terenie Bełchatowa i Łodzi.

 9. Ograniczenie ruchu pojazdów na Śląsku 28 lipca 2016r

  W związku z wizytą Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Częstochowie, Wojewoda Śląski wydał rozporządzenie w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu przewozu materiałów niebezpiecznych oraz ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton po drogach na obszarze województwa śląskiego.

 10. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

linki

Tagi

nietrzeźwy kierowca profillaktyka akcja oszustwo pornografia konkurs kradzież rozbójnicza wykroczenie kradzież z włamaniem policjant po służbie świadkowie zdarzeń Policja Policjanci uratowali dzielnicowy kolizje kradzież stop oszustwom rowerzysta motocyklista poszukiwania kradzeż kradzież z wlamniem policjanci pożegnali policyjny mundur potrącenie rowerzysty narkotyki pseudokibice zdarzenia drogowe bezpieczne wakacje rozbój nietrzeźwi debaty wakacje nieletni włamanie profilaktyka prędkość wypadek śmiertelny utonięcia areszt kradzież samochodu pobicie Święto Policji 2016 apele nietrzeźwa matka zabójstwo apel posiadanie zwierzyny leśnej konsultacje społeczne