Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja łódzkie

 

Najczęściej czytane

 1. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. Kto widział to zdarzenie?

  Bełchatowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 20 września 2016 r. około godziny 18:40 na 30,2 km drogi krajowej W 485 w miejscowości Kałduny gmina Bełchatów.

 3. Konferencja poświęcona Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  19 września 2016 roku o godzinie 9:30 w Sali Konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie – insp. Karola Mielczarka odbyła się konferencja poświęcona uruchomionemu programowi Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa. Komendant omówili założenia tego programu, a także przybliżył nową koncepcję pracy dzielnicowego i aplikacji Moja Komenda.

 4. Odpowie za kradzież

  Bełchatowscy policjanci w chwilę po otrzymaniu zawiadomienia o przestępstwie wytypowali podejrzewanego, odzyskali utracony rower, a podczas przeszukania odzyskali też dokumenty pochodzące z innego przestępstwa. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności

 5. Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

 6. Wpadł z marihuaną

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który w swojej podręcznej torebce trzymał 25 gramów marihuany. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 7. Włamywacze w rękach policji

  Policjanci z posterunku w Ruścu, już w godzinę po zdarzeniu, ustalili i zatrzymali sprawców włamania. Odzyskali też utracone mienie, które opiewa na łączną kwotę około 3000 zł. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 8. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 19-latka

  28 sierpnia 2016 roku tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Szczerców. Niestety, mężczyzna nie żyje. Jego ciało wyłowiono ze stawu, przy ośrodku agroturystycznym Grobla (gmina Kluki). W poszukiwaniach uczestniczyło ponad 100 policjantów i strażaków.

 9. "Komisarz Błysk" – Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Bełchatowscy policjanci razem z „Komisarzem Błyskiem” na terenie naszego powiatu promują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa .

 10. Możesz mieć wpływ na swoje bezpieczeństwo

  W województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jeśli masz wątpliwości, co do sposobu działania map, możesz skorzystać z Ruchomego Punktu Informacyjnego. W Bełchatowie taki punkt stanie 19 września 2016 roku w godzinach od 9.30 do 11.30. na skwerze przy Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie przy Pl. Narutowicza 1A. W tym samym czasie w Sali Konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie z inicjatywy Komendanta Powiatowego w Bełchatowie – insp. Karola Mielczarka odbędzie się konferencja dotycząca funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie powiatu bełchatowskiego.

linki

Tagi

kradzież rozbójnicza Policja zabójstwo KMZB kolizje prędkość pobicie bezpieczna droga do szkoły konkurs nietrzeźwa matka stop oszustwom świadkowie zdarzeń wakacje oszustwo bezpieczne wakacje pornografia dzielnicowy pseudokibice kradzież z wlamniem potrącenie rowerzysty włamanie wypadek śmiertelny rozbój profillaktyka utonięcia apele kradzież samochodu zdarzenia drogowe areszt akcja Święto Policji 2016 profilaktyka obywatelskie ujęcie nieletni narkotyki ŚDM nietrzeźwi kradzież policjant po służbie kradzież z włamaniem konsultacje społeczne krajowa mapa zagrożeń motocyklista nietrzeźwy kierowca poszukiwania apel kradzeż rowerzysta Policjanci uratowali piknik policyjny