Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja łódzkie

 

Najczęściej czytane

 1. Policjanci apelują o uwagę i zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy!

  Policjanci z Bełchatowa ustalają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 października na drodze krajowej K-74. Na skutek odniesionych obrażeń 19-letni kierowca audi zmarł w szpitalu, a trzech pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala w Bełchatowie. Mundurowi w trakcie czynności na miejscu zdarzenia prowadzili także ruch wahadłowy.

 2. Kolejne uderzenie w narkotykowy biznes

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o prowadzenie uprawy konopi indyjskich i posiadanie znacznych ilości tego narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli ścięte 62 rośliny konopi oraz blisko 10 kg ziela narkotyku, którego czarnorynkowa wartość wynosi blisko 288 tysięcy złotych.

 3. Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

  35-letni mężczyzna zanim targnął się na swoje życie, wysłał do swojej byłej partnerki wiadomość sms, że chce popełnić samobójstwo. Informacja taka uruchomiła szereg policyjnych działań w efekcie, których policjanci uratowali niedoszłego samobójcę.

 4. Sądzili, że są bezkarni, lecz odpowiedzą za pobicie.

  Wczoraj zarzuty pobicia usłyszało trzech mężczyzn w wieku od 17 do 19 lat. Napastnicy pobili dwóch mieszkańców Bełchatowa w jednym z lokali na terenie miasta. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Za pobicie grozi kara do 3 lat więzienia.

 5. Najsprawniejsi drugoklasiści wyłonieni w konkursie sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie

  Bełchatowscy policjanci przeprowadzili w hali widowiskowo-sportowej w Bełchatowie Powiatowe eliminacje XI edycji Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Do szlachetnej rywalizacji przystąpiło szesnaście dwuosobowych drużyn złożonych z uczniów drugich klas szkół podstawowych z terenu powiatu bełchatowskiego.

 6. Zginął przyciśnięty swoim samochodem

  Policjanci z Zelowa wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, na skutek którego śmierć poniósł 64-letni mieszkaniec gminy Zelów.

 7. Razem w trosce o bezdomnych

  Zbliża się okres jesienno-zimowy, coraz częściej pojawiają się minusowe temperatury sprzyjające wychłodzeniu organizmu. Jest to czas szczególnie niebezpieczny dla osób bezdomnych. Dlatego bełchatowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej docierają do miejsc koczowania osób bezdomnych. Mundurowi starają się przekonać takie osoby do korzystania z noclegowni.

 8. Spodziewaj się niespodziewanego!

  Jak uniknąć zagrożenia i reagować na atak lub napaść? Tego uczą bełchatowscy policjanci podczas cyklicznych spotkań z pracownikami pomocy społecznej i urzędnikami na terenie powiatu bełchatowskiego

 9. "Komisarz Błysk" – Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Bełchatowscy policjanci razem z „Komisarzem Błyskiem” na terenie naszego powiatu promują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa .

 10. Derby Łodzi – egzamin dla kibiców

  16 października 2016 roku od godziny 15.00 , w Łodzi na stadionie przy Al. Unii Lubelskiej 2, odbędzie się mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek III ligi pomiędzy reprezentacjami ŁKS Łódź i RTS Widzewa Łódź. Wydarzenie to zostało zakwalifikowane jako impreza masowa podwyższonego ryzyka. Decyzją Prezydent Miasta Łodzi mecz odbywać się będzie bez obecności kibiców gości na stadionie. Przypominamy, że za bezpieczeństwo na obiekcie odpowiadają służby porządkowe organizatora, którym w tym przypadku jest ŁKS.

linki

Tagi

areszt kradzież samochodu debaty profilaktyka utonięcia oszustwo bezdomność nietrzeźwi konsultacje społeczne kradzież rowerów świadkowie zdarzeń policjant po służbie profillaktyka ŚDM obywatelskie ujęcie nieletni potrącenie rowerzysty zdarzenia drogowe narkotyki wypadek śmiertelny wakacje kradzież z wlamniem bezpieczne wakacje dopalacze kradzież Święto Policji 2016 kradzeż konkurs krdzież zabójstwo poszukiwania bezpieczna droga do szkoły pobicie posiadanie zwierzyny leśnej rozbój pornografia prędkość apele krajowa mapa zagrożeń apel wykroczenie piknik policyjny konferencja naukowa kradzież z włamaniem nietrzeźwy kierowca dzielnicowy pies Policjanci uratowali uszkodzenie mienia KMZB