Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja łódzkie

 

Najczęściej czytane

 1. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. Kto widział to zdarzenie?

  Bełchatowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 20 września 2016 r. około godziny 18:40 na 30,2 km drogi krajowej W 485 w miejscowości Kałduny gmina Bełchatów.

 3. Konferencja poświęcona Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  19 września 2016 roku o godzinie 9:30 w Sali Konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie – insp. Karola Mielczarka odbyła się konferencja poświęcona uruchomionemu programowi Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa. Komendant omówili założenia tego programu, a także przybliżył nową koncepcję pracy dzielnicowego i aplikacji Moja Komenda.

 4. Odpowie za kradzież

  Bełchatowscy policjanci w chwilę po otrzymaniu zawiadomienia o przestępstwie wytypowali podejrzewanego, odzyskali utracony rower, a podczas przeszukania odzyskali też dokumenty pochodzące z innego przestępstwa. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności

 5. Wpadł z marihuaną

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który w swojej podręcznej torebce trzymał 25 gramów marihuany. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 6. Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

 7. Włamywacze w rękach policji

  Policjanci z posterunku w Ruścu, już w godzinę po zdarzeniu, ustalili i zatrzymali sprawców włamania. Odzyskali też utracone mienie, które opiewa na łączną kwotę około 3000 zł. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 8. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 19-latka

  28 sierpnia 2016 roku tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Szczerców. Niestety, mężczyzna nie żyje. Jego ciało wyłowiono ze stawu, przy ośrodku agroturystycznym Grobla (gmina Kluki). W poszukiwaniach uczestniczyło ponad 100 policjantów i strażaków.

 9. Możesz mieć wpływ na swoje bezpieczeństwo

  W województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jeśli masz wątpliwości, co do sposobu działania map, możesz skorzystać z Ruchomego Punktu Informacyjnego. W Bełchatowie taki punkt stanie 19 września 2016 roku w godzinach od 9.30 do 11.30. na skwerze przy Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie przy Pl. Narutowicza 1A. W tym samym czasie w Sali Konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie z inicjatywy Komendanta Powiatowego w Bełchatowie – insp. Karola Mielczarka odbędzie się konferencja dotycząca funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie powiatu bełchatowskiego.

 10. BEZPIECZEŃSTWO to nasza wspólna sprawa! Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – interaktywna platforma dla budowania bezpieczeństwa

  19 września 2016 roku o godzinie 9:30 w Sali Konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie z inicjatywy Komendanta Powiatowego w Bełchatowie – insp. Karola Mielczarka odbędzie się konferencja poświęcona Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W tym samym czasie na skwerze przy Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie przy Pl. Narutowicza 1A będzie znajdował się Ruchomy Punkt Informacyjny Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

linki

Tagi

uszkodzenie mienia nietrzeźwy kierowca utonięcia pornografia rowerzysta kolizje posiadanie zwierzyny leśnej włamanie wakacje KMZB ŚDM akcja Święto Policji 2016 kradzież samochodu kradzież rozbójnicza nieletni piknik policyjny prędkość kradzeż nietrzeźwi profilaktyka zabójstwo wypadek śmiertelny kradzież z wlamniem Policja konkurs konsultacje społeczne pseudokibice pobicie Policjanci uratowali potrącenie rowerzysty bezpieczna droga do szkoły dzielnicowy rozbój krajowa mapa zagrożeń wykroczenie apele kradzież z włamaniem policjant po służbie apel świadkowie zdarzeń oszustwo poszukiwania zdarzenia drogowe bezpieczne wakacje obywatelskie ujęcie stop oszustwom narkotyki kradzież nietrzeźwa matka