Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. „STOP” w Grudnej

  W trosce o bezpieczeństwo przejeżdżających przez skrzyżowanie drogi wojewódzkiej 480 z drogą krajową 74 w m. Grudna w gm. Szczerców, zamontowano migające znaki „STOP”, które charakteryzują się dobrą widocznością w dzień i w nocy, w różnych warunkach atmosferycznych.

 2. Policjanci wykryli sprawców kradzieży

  Dzięki zaangażowaniu zelowskich policjantów, zatrzymano 22-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież przyczepki samochodowej wraz ze znajdującym się na niej nawozem. Kwestią czasu jest ujęcie drugiego ze sprawców. Duży wkład w rozwiązanie sprawy wnieśli dzielnicowi, którzy od samego początku uczestniczyli w poszukiwaniach.

 3. Z 4 promilami kierował lublinem

  Niestety pomimo licznych apeli nadal znajdują się kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę pomimo spożytego alkoholu. 17 maja 2018r dzielnicowy z Zelowa zatrzymał do kontroli dostawczego lublina. Kierujący nim 34-latek miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Grozi za to kara do 2 lat więzienia.

 4. Policja poszukuje świadków wypadku

  Policjanci z Bełchatowa ponawiają apel w sprawie zgłaszania się naocznych świadków tragicznego wypadku, w którym zginęła 25-letnia kierująca citroenem. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia 2018 roku około godz. 21.00 w Bełchatowie na ul. Pabianickiej.

 5. Szkolenie z procedury Niebieskiej Karty

  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie odbyło się szkolenie z zakresu realizacji procedury Niebieskiej Karty. Uczestniczyli w nim przedstawiciele szkół powiatu bełchatowskiego, dzielnicowi oraz pracownicy socjalni. Szkolenie poprowadził I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie – mł. insp. Tomasz Jędrzejczyk wspólnie z Przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego MOPS w Bełchatowie – Ewą Woźniak.

 6. Dzielnicowi u przedszkolaków

  Dzielnicowi z Kleszczowa odwiedzili dzisiaj dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Kleszczowie. Maluchy poznały zasady bezpiecznej zabawy w przedszkolu i domu.

 7. Pijany skuterem uciekał przed policjantami

  Przed sądem odpowie 34-letni mężczyzna, który kierował skuterem nie mając kasku. Dodatkowo nie zatrzymał się do kontroli i podjął ucieczkę. Po jego zatrzymaniu okazało się, że był nietrzeźwy. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 8. Nieletni ukradł zegarek

  Dzięki współpracy z pokrzywdzonym, bełchatowscy policjanci odzyskali skradziony kilka dni temu męski zegarek o wartości ponad 500 złotych. 16-letni sprawca tej kradzieży za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

 9. Dzielnicowy przygotowuje uczniów do karty rowerowej

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ruścu spotkał się dzisiaj z dwoma grupami czwartoklasistów miejscowej szkoły podstawowej, aby poćwiczyć praktyczne umiejętności jazdy na rowerze, przed zbliżającym się egzaminem na kartę rowerową. Funkcjonariusz przeprowadził także pogadankę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa dzieci oraz zasad prawidłowego poruszania się na drogach.

 10. Uczniowie spotkali się z policjantami

  Funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie odwiedzili dzisiaj drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 8. Uczniowie mieli okazję poznać specyfikę służby w Policji i obejrzeć sprzęt oraz umundurowanie wykorzystywane przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.

linki

Tagi

oszustwo wykroczenie kradzież z wlamniem uszkodzenie mienia poszukiwania konsultacje społeczne nietrzeźwi nietrzeźwy bezpieczne wakacje zabójstwo kolizje pornografia obywatelskie ujęcie wrd kradzież rozbójnicza czujny po służbie kradzież samochodu Święto Policji 2016 Policjanci uratowali krdzież narkotyki dzielnicowy włamanie prewencja apel profilaktyka konkurs wypadek śmiertelny apele utonięcia KMZB kradzież rowerów prędkość konferencja naukowa trzeźwy poranek znicz piknik policyjny ŚDM kradzeż pobicie kradzież z włamaniem profilkaktyka wakacje dopalacze kręci mnie bezpieczeństwo świadkowie zdarzeń kradzież krajowa mapa zagrożeń nietrzeźwy kierowca rozbój